Kontakt

POL-FOODS Sp. z o.o.
ul. Kolejowa 1 D
19-335 Prostki
NIP: 847-00-04-318
REGON: 790002079

 

Sekretariat:
tel.  0048 87 737 94 07 lub  0048 87 737 94 08
fax: 0048 87 737 94 09
email: sekretariat@pol-foods.com

Dyrektor Działu Handlowego:

Anna Bakun

kom. 0048 506 121 085

e-mail: a_bakun@pol-foods.com

Zastępca Dyrektora ds. eksportu:

Marta Mazurkiewicz 

kom. 0048 505 455 496

email:m_mazurkiewicz@pol-foods.com

Specjalista ds.sprzedaży krajowej

Dasa Buczyńska

kom. 0048 502 731 531

e-mail:d_buczynska@pol-foods.com

Specjalista ds.eksportu

Marlena Bazydło

kom. 0048 514 202 812

e-mail: m_bazydlo@pol-foods.com

 

Specjalista ds. eksportu:

Liliya Chebotarova

kom. 0048 503 978 844 email: l_chebotarova@pol-foods.com

e-mail: export@pol-foods.com

Dział Logistyki

i Zaopatrzenia

Anna Ostrowska

kom. 0048 500 163 691

e-mail: a_ostrowska@pol-foods.com

Filip Stec

kom. 0048 514 192 855

e-mail: f_stec@pol-foods.com

Łukasz Łepkowski

kom. 0048 503 978 918

e-mail: l_lepkowski@pol-foods.com

Dział marketingu i promocji
Media

Ewelina Kruszewska

kom. 0048 506 747 216 

email:e_kruszewska@pol-foods.com

Rafał Ratajczak

kom. 0048 602 455 933

email: r_ratajczak@pol-foods.com

 

 

 

 

 

Napisz do nas