Aktualności

Międzynarodowe Targi Wyrobów Spożywczych POLAGRA FOOD


Serdecznie zapraszamy na Międzynarodowe Targi Wyrobów Spożywczych POLAGRA FOOD, które odbęda się w dn. 8-10 maja br. w Poznaniu.

Na targach będziemy już po raz drugi, by przedstawić nasze produkty i porozmawiać z naszymi dotychczasowymi klientami oraz potencjalnymi partnereami biznesowymi. Zapraszamy na spotkanie do pawilonu 7A na stoisko 16!


Zapraszamy na "Makaronowy zawrót głowy"


Od 10-go lutego na antenie telewizji Polsat emitowany będzie nowy program kulinarny „Makaronowy zawrót głowy”. Wszystkie przepisy wykorzystane w programie będą oparte na bezglutenowym makaronie kukurydzianym marki Sotelli. Seria składa się z 8 odcinków emitowanych co tydzień w sobotę o godz. 10.40. Formuła programu kulinarnego przewiduje wspólne gotowanie gospodarzy programu Pauliny Chylewskiej i Szymona Kołeckiego wraz z zaproszonymi gośćmi. Każdy z odcinków będzie poświęcony innej tematyce m.in.: imprezy karnawałowe, dieta sportowców, dieta fit czy menu weselne. Wśród gości programu znajdą się takie znane osoby jak: Karolina Szostak, Radosław Liszewski, Agnieszka Hyży, Mariusz Pudzianowski, Aneta Zając, Rafał Maserak czy Anna Wyszkoni. Zapraszamy do oglądania!


NOWOŚĆ!!! Sotelli w pięciu różnych smakach.


Marka Sotelli wprowadziła na rynek makarony smakowe. Specjalnie dla Państwa opracowaliśmy unikalną recepturę 5-ciu różnych smaków. Pod marką Sotelli znajdziecie Państwo makarony Fusilli, Penne, Animals, Alphabet i Spaghetti w pięciu smakach: burak, dynia, pomidor, marchew i szpinak. 


Super promocja na produkty Sotelli!


Szanowni Państwo, Firma Pol-Foods serdecznie zaprasza do zakupów naszych prduktów marki Sotelli. Specjalnie dla Państwa przygotowaliśmy wyjątkową promocję, tylko na stronie www.sotelli24.pl kupując jedno opakowanie makaronu, drugie otrzymają Państwo gratis. 

Promocja trwa do końca 2017 roku.

Zapraszamy do zakupów! 


Pol-Foods Laureatem "Najlepszym z Najlepszych"2016


Firma Pol-Foods została uhonorowana pamiątkowym medalem oraz wpisem do Księgi LAUR"Najlepszym z Najlepszych" w kategorii Innowacje i Rozwój za szczególne zasługi w promowaniu Warmii i Mazur w kraju i za granicą w roku 2016.

Certyfikat oraz nagrodę wręczał Marszałek Województwa Warmińsko-Mazurskiego pan Gustaw Marek Brzezin.

Galę uświetniły imponujące prezentacje kulturalne oraz obecność Miss Polonia 2016 Izabelli Krzan.

Relacja z Gali wręczania nagród: 

https://www.youtube.com/watch?v=OdhBKLRCP6I   

Link do publikacji w prasie:

http://gazetaolsztynska.pl/96154-428601,Laur-najlepszym-z-najlepszych,2573505.html


Pol-Foods "Firmą Godną Zaufania 2017"


Decyzją Kapituły CBOK z Rybnika firma Pol-Foods otrzymała Certyfikat GOLD "Firma Godna Zaufania 2017" przyznawany przedsiębiorstwom cechującym się nienaganną opinią wśród klientów i kontrahentów.

Wizytówka firmy na stronie:www.firmagodnazaufania.pl

 

 


Pol-Foods z promocją marki Sotelli na Targach Food Show w Katowicach


Firma Pol-Foods prezentowała linię makaronów Sotelli na Targach Food Show w Katowicach w dniach 16-18 marca 2017, będąc Partnerem Wspierającym tego kulinarnego święta smaku!

Pokazy live cooking, konkursy dla publiczności, warsztaty kulinarne, spotkania z dietetykami, Festiwal Slow i Street Food to główne atrakcje Wydarzenia.

 


Pol-Foods Laureatem Polish Exclusive 2016


Firma Pol-Foods została Laureatem"Polish Exclusive 2016" w kategorii "Eksluzywna Polska Marka". Nagroda ta wyróżnia nas spośród innych polskich firm i podkreśla prestiż przedsiębiorstwa, najwyższą jakość oferowanych produktów, ich unikatowość oraz dobre relacje z kontrahentami.

Wizytówka firmy dostępna będzie w kwietniowym wydaniu magazynu Tygrysy Biznesu.

Relacja z Gali wręczania nagród: https://www.youtube.com/watch?v=R74tV_6uqUU

Magazyn TYGRYSY BIZNESU Numer 2/2017 - pdf

https://webmail.az.pl/appsuite/api/mail/TB%202017-02%20low-res.pdf?action=attachment&folder=default0%2FINBOX&id=1930&attachment=2&user=20&context=198419&sequence=1&delivery=view

 


Pol-Foods w Domu Dziecka im. Świętej Faustyny w Ełku


W przedświąteczny czas, nasi pracownicy w asyście Świętego Mikołaja odwiedzili wychowanków Domu Dziecka im. Świętej Faustyny w Ełku, by spędzić z nimi trochę czasu i przekazać świąteczne upominki.

W ramach rewizyty obdarowani zostaliśmy przepysznym ciastem i podziękowaniami.


Pol-Foods Laureatem Orłów Eksportu 2016


Firma Pol-Foods została uhonorowana podwójnym Orłem Eksportu 2016:

- "Najdynamiczniejszy Eksporter Warmii i Mazur"

- "Osobowość eksportu Warmii i Mazur"

Regionalne "Orły Eksportu" to ogólnopolski cykl wydarzeń, których zadaniem jest promocja eksportu i wyłonienie liderów zbytu na rynki zagraniczne.

Pol-Foods Firmą Roku 2016


Firma Pol-Foods  została Laureatem Godła Firma Roku 2016.

Wyróżnione firmy są godne zaufania i polecenia, prezentują wysoką kulturę biznesu i najwyższą jakość produktów.

 Pol-Foods Gazelą Biznesu 2015


Firma Pol-Foods uhonorowana została prestiżową nagrodą Gazela Biznesu 2015.

Jest to ogólnopolski ranking "Pulsu Biznesu" na najdynamiczniej rozwijające się przedsiębiorstwa.


Pol-Foods gospodarzem półkolonii


W lipcu 2015 roku firmę Pol-Foods odwiedziło 45 dzieci z Ełku i okolic przebywających na  półkoloniach  organizowanych przez MLUKS SPEED. Dzieciaki zostały przeszkolone w zakresie bezpieczeństwa, przebrane w fartuchy, czepki, zatyczki do uszu obserwowały proces wytwarzania pelletów, zadawały pytania. Zadowolone, z upominkami od firmy opuszczały nasz zakład.